Історія Вінниччини мовою документів і цифр
13:47, 27 лютого

Історія Вінниччини мовою документів і цифр

До 80-річчя утворення Вінницької області у читальному залі Державного архіву Вінницької області відкрили документальну виставку «Історичний портрет Вінниччини мовою документів, фактів і цифр».

80-річна  історія області висвітлена у 215 документах з 30-ти фондів архіву, фотосвітлинах  і газетних публікаціях. На момент утворення у лютому 1932 року на території Вінницької області проживало 5,5 мільйона чоловік. До складу новоутвореної області увійшли 71 адміністративно-територіальна одиниця: 2 міста (Вінниця і Бердичів),  69 районів сучасної Хмельницької, Вінницької та частини Житомирської областей.  Говорить заступник директора Державного архіву Вінницької області Фаїна Винокурова.

 

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.