17:31, 21 березня

МАРШРУТ РУХУ ПОЇЗДІВ ЗМІНЕНО

У зв'язку з підготовкою інфраструктури Південно-Західної залізниці до Євро-2012, з 22 березня змінено маршрут руху пасажирських потягів у напрямку: Львів-Жмеринка-Київ-Полтава-Донецьк.

Ремонтні роботи триватимуть до грудня поточного року. Південно-західна залізниця закликає пасажирів бути уважними. Про зміни у розкладі руху приміських і потягів  дальнього сполучення можна буде дізнатись у чергового по вокзалу. Зокрема, рух потягів, які проходили через Вінницю, змінили так: потяг №16 „Ужгород–Москва" з 23 березня прямуватиме через Коростень-Шепетівку-Здолбунів замість Козятин-Жмеринку, потяг №51 „Київ–Вроцлав" з 23 березня курсуватиме через Фастів-Козятин-2-Здолбунів замість Козятин Жмеринку.

Loading...

Опитування

Як будете грітись взимку?
 
Радіо «Ера»

Державна податкова служба у Вінницькій області

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.