Банкрутство ПАТ "Вінницягаз" Вінницю без газу не залишить
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 65
10:17, 28 січня

Банкрутство ПАТ "Вінницягаз" Вінницю без газу не залишить

Провадження про банкрутство ПАТ Вінницягаз, розпочате господарським судом Вінницької області, ніяким чином не вплине на ситуацію із газопостачанням міста, повідомляє прес-служба ПАТ Вінинцягаз. 

«Господарська діяльність Товариства з початком провадження про банкрутство не припиняється. Вже в січні ПAT «Вінницягаз» та НАК «Нафтогаз України» уклали угоди про закупівлю природного газу для всіх категорій споживачів на 2013 рік. Продовжують впроваджуватись нові програми з модернізації та реконструкції газовик мереж, не припиняється реалізація програми встановлення безкоштовних газових лічильників абонентам-приватним особам», - йдеться у повідомленні, яке розміщено на офіційному сайті ПАТ Вінницягаз.

Говорить перший заступник міського голови Вінниці Володимир Кістіон

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.